Ile kosztuje plastyka brzucha?

plastyka-brzucha

Operacje plastyczne i różnego rodzaju zabiegi cieszą się dużą popularnością, szczególnie wśród kobiet. Dzięki nim istnieje możliwość poprawy problematycznych partii ciała takich jak brzuch. Ile kosztuje plastyka brzucha?

Plastyka brzucha czyli idealna figura

Idealna figura jest dla wielu kobiet i mężczyzn wyznacznikiem piękna i atrakcyjności. Płaski i najlepiej umięśniony brzuch wygląda wspaniale, szczególnie gdy musimy zaprezentować się w stroju kąpielowym lub obcisłej sukience. Czasami dieta i sportowy tryb życia nie wystarczą, aby uzyskać taki efekt. Rozwiązaniem okazuje się operacja plastyczna. Plastyka brzucha pozwala na odzyskanie jędrności i elastyczności skóry, którą często tracimy wraz z wiekiem. Kobiety po przebytych ciąża często narzekają na obwisłą skórę, która nie chce wrócić do pierwotnego stanu nawet po intensywnych ćwiczeniach. Wszelkie fałdy i uwypuklenia oraz nadmierna ilość tłuszczu możemy skorygować za pomocą odpowiednich cięć.

Koszt plastyki brzucha

Plastyka brzucha polega na odwarstwieniu tkanki tłuszczowej od mięśni, które następnie się napina. Podczas wykonywania zabiegu można dodatkowo odessać zbędny tłuszcz. Modeluje się także mięśnie proste brzucha, korygując kształt talii. Do dodatkowych opcji plastyki brzucha należy także wszycie siatki przepuklinowej. Koszt standardowej plastyki brzucha oscyluje od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Za zwykły zabieg zapłacimy od 5 do około 12 tysięcy. W przypadku odsysania tłuszczu czy zastosowania innych możliwości, cena zabiegu będzie wzrastać. Plastyka brzucha jest wykonywana pod znieczuleniem ogólnym lub dolędźwiowym. Rekonwalescencja po zabiegu trwa około dwóch tygodni. Pacjentka powinna pozostać w klinice 2-3 doby. Po tym czasie może powrócić do domu, zgłaszając do kliniki na wizyty kontrolne, w celu ściągnięcia szwów i zmiany opatrunków. Ciąża, skazy naczyniowe czy problemy z krzepliwością krwi wykluczają z poddania się zabiegowi.

Plastyka brzucha to rozwiązanie dla kobiet po ciąży i osób, które zrzuciły sporą ilość kilogramów, co spowodowało zmianę wyglądu brzucha. Nowoczesna technologia oraz wykwalifikowani socjaliści są w stanie odbudować skórę i zniwelować jej wszelkie niedoskonałości. Poprawa wyglądu brzucha nie należy do najtańszych zabiegów plastycznych, co nie zmienia faktu, że wciąż pozostaje popularną formą zabiegową.

 

PODZIEL SIĘ: