Odchudzanie i relaks, czy to możliwe?

odchudzanie
Towfiqu barbhuiya z Unsplash, licencja CC0

Każdy kto kiedykolwiek się odchudzał przyzna, że nie jest to najbardziej komfortowy okres w życiu. Zmiana nawyków żywieniowych, która tak naprawdę polega na rezygnacji z ulubionych potraw lub zwiększony wysiłek fizyczny, przy dłuższym stosowaniu przestają nam sprawiać przyjemność.

Przez pierwsze dni zazwyczaj mamy dość dużo energii, a także motywację i chęć działania. Mamy głowę pełną marzeń i bez problemu wyobrażamy sobie, jak to będzie kiedy założymy bez obaw kostium kąpielowy lub dopasowaną sukienkę przed kolana. Wierzymy, że uda nam się osiągnąć zamierzony cel, więc z mniejszą lub większą ochotą podejmujemy wysiłek, żeby osiągnąć upragnioną wagę.

Motywacja – klucz do sukcesu

Jeśli pojawią się rezultaty, nasza motywacja utrzymuje się. Gorzej, jeśli postawiliśmy sobie zbyt ambitny cel lub rezultaty w postaci traconych kilogramów nie pojawiają się tak szybko, jakbyśmy tego chcieli. Kluczowy moment, który w dużej mierze decyduje o tym, czy wytrwamy w swoim postanowieniu pojawia się około 4 – 5 dnia. Utrzymanie motywacji nie jest proste – zwłaszcza, że po drodze pojawia się wiele pokus. Od bliższych i dalszych znajomych, którzy żartują sobie z naszych poczynań – po sytuacje, w których wszyscy obecni zjadają potrawy, których my jeść nie możemy.

Jak wytrwać w postanowieniu?

Psycholodzy sukcesu dowiedli w licznych badaniach, że podczas odchudzania najważniejszy jest cel. Jeśli chcesz schudnąć, musisz zdefiniować zakładane korzyści. Przy czym, nie wystarczy deklaracja – chcę schudnąć. Cel, który sobie postawisz musi być prosty, konkretny i osadzony w czasie. Aby go zrealizować potrzebne będzie Ci dobre samopoczucie i pozytywne nastawienie.

Odchudzanie, które nie boli

O dobrym samopoczuciu i pozytywnym nastawieniu łatwo jest pisać, za to zdecydowanie trudniej jest je utrzymać. Nadmiar codziennych obowiązków czy też stres, który można spotkać na każdym kroku – nie ułatwiają nam tego. I tu z pomocą przychodzi nam preparat, który nie dość że odchudza, to jeszcze dba o nasze samopoczucie. Producent SlimXL, bo mowa o tym właśnie produkcie, zadbał o ten niedoceniany przez innych aspekt. W kuracji, którą proponuje Supplements XL jeden z preparatów został stworzony specjalnie z myślą o poprawie samopoczucia odchudzającej się osoby.

Od Gotu Kola po Cytryniec chiński

Cała kuracja składa się aż z 3 preparatów: SlimXL Drink, SlimXL Go i SlimXL Smile i to właśnie ten trzeci pomaga odchudzającym się utrzymać pozytywne nastawienie. Cytryniec chiński, Gotu Kola, Żeń-szeń syberyjski i indyjski, Różeniec górski, Yerba Mate, L-teanina i kompleks witamin z grupy B (B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12) dbają o to, by odchudzanie było jak najmniej uciążliwe, jeśli chodzi o wszystkie związane z nim odczucia. Tak bogaty skład i w dodatku skoncentrowany w dużych dawkach, jest gwarancją dobrego samopoczucia. Dlatego też charakterystyczne dla odchudzania wahania nastroju, drażliwość czy brak koncentracji – nie są zauważalne. Za to pojawia się zwiększona koncentracja, łatwość uczenia i przyswajania nowej wiedzy oraz większa energia do działania. Kto by pomyślał, że taki zestaw znajdziemy w kuracji odchudzającej?

Agnieszka Gill

PODZIEL SIĘ: