Bezpieczna metoda powiększania piersi

Mieć piękna sylwetkę, to marzenie wielu kobiet. Niestety wielu paniom cos brakuje do pełni szczęścia. Jedna narzeka ze jest za gruba, druga, że ma za mały biust. W takiej sytuacji nasze panie nie są bezradne, albowiem z pomocą przychodzi medycyna estetyczna.

Jaką metodę wybrać?

W naszym kraju liczne kliniki oferują różnego rodzaju zabiegi związane z powiększeniem piersi. Nie trzeba już zdawać się tylko na implanty silikonowe. Nowoczesne metody powiększenia biustu są mało inwazyjne i zazwyczaj bezbolesne. Wykorzystują one własny odessany tłuszcz z miejsc, gdzie jest go za dużo, aby go  następnie przeszczepić do piersi. Najmniej inwazyjną i dającą najlepsze efekty jest metoda BeAuLi z zastosowaniem urządzenia Body Jet. Polega ona na odessaniu komórek tłuszczowych za pomocą urządzenia Body Jet oraz takim wyselekcjonowaniu odpowiedniej porcji tkanki tłuszczowej, aby można było natychmiast ją wszczepić do piersi. Okazuje się, że  ta metoda jest również najszybsza, ponieważ zabieg taki nie zajmuje zazwyczaj więcej czasu niż 1,5 godziny. Jednocześnie zapewniona jest dostateczna ilość żywych komórek potrzebnych do przeszczepu.

Więcej o metodzie BeAuLi

Zabieg ten zapewnia najszybszy transport tłuszczu z miejsc pobrania, do miejsc wszczepienia. Podczas jednego zabiegu transplantacji wszczepia się taką ilość tłuszczu aby powiększyć biust o jeden rozmiar. Aby pobrać własny tłuszcz od pacjentki, należy wcześnie metodą liposukcji odessać część tkanki tłuszczowej. Przy takim połączonym zabiegu kobieta może pozbyć się nadmiaru tłuszczu i jednocześnie powiększyć sobie piersi. Metoda BeAuLI wykorzystuje tzw. wodną liposukcję ( mniej inwazyjna niż liposukcja klasyczna ),gdzie odzyskuje się około 80 % zdrowych komórek tłuszczowych. Zabieg ten daje trwałe efekty, a biust ma swój naturalny kształt. Ponadto gwarantuje on szybki powrót do codziennych zajęć. Rekonwalescencja po takim zabiegu jest krótkotrwała, a blizny są niedostrzegalne.

Co warto zrobić przed decyzja o  zabiegu?

Przed samym zabiegiem pacjentka musi mieć pewność, że jej stan zdrowia na to pozwala. W tym celu należy udać się do lekarza, który będzie nam powiększał biust. To on przeprowadzi z nami niezbędny wywiad, który jest podstawą do podjęcia dalszych działań. Osoba chcąca powiększyć sobie piersi na pewno musi być dorosłą i zdrową. Choroby, które wykluczają kobietę z tego typu zabiegów to: zaburzenie rytmu serca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenie krzepliwości krwi, nieuregulowana cukrzyca, miażdżyca, duszności, żylaki, nowotwory ora zmiany ropne na skórze. Jeżeli kobieta  nie ma żadnej z powyższych chorób, to z pewnością może powiększyć sobie biust metodą BeAuLi.

Kobiety, które decydują się w pewnym okresie swojego życia na poprawę swojego wyglądu i powiększenie biustu, mogą w naszym kraju skorzystać z wielu metod mało inwazyjnych, jakie proponują kliniki medycyny estetycznej. Efekty takich zabiegów są bardzo satysfakcjonujące i poprawiają nie tylko wygląd kobiet, ale i dobrze wpływają na ich psychikę i dobre samopoczucie.

PODZIEL SIĘ: